24 Cze
12:00

Endermologia – jaki to zabieg?

Endermologia - Trafnystrzal.plJak w łatwy sposób uatrakcyjnić swoją sylwetkę? Dzięki stymulacji pracy komórek w organizmie i tkanek układu mięśniowo-szkieletowego otrzymać spektakularne efekty. Stosowane urządzenie mechanicznie mobilizuje tkankę skórną oraz powięzi zwanej „endermologie”. Na początku urządzenie z gamy CELLU M6® to projekt, który był zrealizowany do celów medycznych. Dopiero później spostrzeżono szereg korzyści, które opłaca się zaadoptować do medycyny estetycznej. Potwierdzono, że zabiegi są najskuteczniejsze w redukcji celluitu, ale to nie wszystko. Należy dodać, że zabiegi są także skuteczne w leczeniu blizn oraz w redukcji rozstępów. A tą najistotniejszą korzyścią jest efekt wyszczuplający i ujędrniający skórę.

Jak odbywa się zabieg?

Warto dodać, że jest to w 100% naturalna oraz bezinwazyjna metoda stymulacji skóry. Najnowsza generacja urządzenia CELLU M6® w jednym. Rolka z elektrycznym napędem oraz zmotoryzowana klapka z zsynchronizowanym sekwencyjnym zasysaniem. Poprzez podciśnienie fałda skórna jest zawijana, zagniatana i rolowana. Stymulacja tkanki jest wielowymiarowa i zoptymalizowana w odniesieniu do indywidualnych wymogów tak, aby zabieg był bezbolesny, a przy tym skuteczny. Duże znaczenie ma rodzaj i jakie to miejsce na skórze oraz czas trwania zabiegu.

Dlaczego warto poddać się zabiegom?

Rezultaty są widoczne już po 3 wizycie zabiegowej. Wyraźne poprawienie się jędrności skóry, pomniejszenie talii i wygładzenie celluitu. Czy pójść na zabieg? W momencie kiedy tak wiele kobiet i mężczyzn ma problem z kompleksami, takie zabiegi mogą zmienić życie na lepsze. Dzisiaj wystarczy odszukać gabinet odnowy biologicznej, żeby czerpać korzyści z takich zabiegów.

« »